Oslovte své občany!

InfoKanál je kdykoliv a odkudkoliv dostupný komunikační systém, ať jste na úřadě nebo se právě pohybujete někde v terénu.
Přehledná webová aplikace, jednoduché uživatelské rozhraní
Alternativní ovládání pomocí příkazových SMS
Možnost využití různých komunikačních kanálů
Komunikační kanály:
SMS
E-mail
Hlasová zpráva
Notifikace

Vyberte si komunikační kanál a sdělte
konkrétní informace, těm, kteří to potřebují.

Technické zprávy

Vždy je dobré se s lidmi podělit o nějakou praktickou informaci, udělejte to bez prodlení nebo složitostí, občané to ocení.
Výpadek proudu Porucha vodovodu

Úřední zprávy

Máte na úřadě novinky, o kterých by občané měli vědět? Nespoléhejte se jen na úřední desku, na web nebo na hlášení místního rozhlasu. Pošlete novinky přímo lidem – i těm, které byste jinak nezastihli.
Registrace vozidla Vyřízení osobních dokladů SMS podatelna

Ekologické zprávy

Máte informaci o polétavém prachu či smogové situaci? Pak neexistuje jednodušší cesta, jak se o ni podělit také s občany.
Smogová situace Třídění odpadu Úklid lesa

Varovné zprávy

Krizová situace potřebuje rychlé a jednoduché jednání. V InfoKanálu máte vše na jednom místě. Jedním kliknutím oslovíte celý krizový štáb, občany, okolní obce. Všichni jsou ve správný čas na správném místě a ví, co mají dělat.
Únik nebezpečných látek Požár Silná bouře

Pozitivní zprávy

Fotbalové výsledky, obecní oslavy nebo připravované hasičské závody možná nezajímají každého. Ale určitě neztratíte body, když zkusíte tuhle možnost svým spoluobčanům nabídnout.
Přání občanům Přijela k nám pouť Sportovní aktivity

Na názoru záleží

Chcet znát názor svých občanů? Uspořádejte hlasování třeba o podobě nového dětského hřiště nebo potěšte občany soutěží o kalendář obce.

Ankety

Připravíme pro vaše občany ankety a referenda včetně jejich správy, vyhlášení a statistických výstupů. Během pár minut můžete mít vyjádření téměř od všech občanů v obci.

Soutěže

Zpříjemněte občanům den a uspořádejte pro ně soutěž například o lístky na ples. Umíme připravit všechny soutěže včetně jejich správy a statistických výstupů.
Kontaktujte nás, rádi se s Vámi spojíme.