INFOKANÁL | Detail reference

Havlíčkův Brod - případová studie SMS InfoKanál

http://www.muhb.cz

Havlíčkův Brod je přitažlivé starobylé město, jehož historie sahá až k počátku 13. století. Své místo zaujímá již 700 let na řece Sázavě v oblasti obdařené mnohými přírodními krásami Českomoravské vrchoviny. Původní osada při stříbrných dolech se stala městem s královskými právy a do konce druhého tisíciletí významným okresním městem. V současné době obývá Havlíčkův Brod téměř 25.000 občanů.

Městský úřad v Havlíčkově Brodě v minulosti používal bezplatné SMS brány mobilních operátorů v kombinaci s programem Gatekeeper jako alternativu k městskému rozhlasu. S uzavřením bezplatné SMS brány operátora T-Mobile a omezením SMS brány Eurotelu přestala být služba funkční a město hledalo náhradu, která by mohla být použitelná také jako komunikační doplněk v době krize.

Z nabídek konkurenčních řešení byla zvolena služba SMS InfoKanál, která nejlépe vyhovovala technickým, provozním a cenovým potřebám úřadu.

Havlíčkův Brod z nabídky služby SMS InfoKanál zvolil Základní modul jako alternativu městského rozhlasu s rozšířením o modul Skupiny. Modul Skupiny je převážně určen pro interní použití úřadu v krizové komunikaci se skupinami jako "policie", "hasiči", "zastupitelstvo" apod.

Informovanost občanů o nové službě je zajištěna inzercí a články ve Zpravodaji města a jeho webových stránkách.

Město Havlíčkův Brod nabízí služby SMS InfoKanálu občanům bezplatně. Občané mají možnost kdykoliv se do SMS vysílání ze svého mobilního telefonu přihlásit a odhlásit.

aktualizováno: 26.11.2020 Vytisknout Zpět Nahoru